NATALİA META 1

Warcraft III haritasına dayanıyor, Kadimlerin Savunması. Birçok benzerlik gösterir. League of Legends oyununun en fazla oynandığı ve turnuvaların yapıldığı ana harita. Ayrıca bu haritadaki takımlara AI şampiyonları ekleyebilir veya yapay zekaya karşı oynayabilirsiniz.

Mavi takımın ve her biri 5'e kadar eşit sayıda oyuncuyla kırmızı takımın savaştığı harita. Haritanın sol alt köşesinde mavi bir takım, sağ üst köşesinde kırmızı bir takım var. İki ekibin ana üslerini birbirine bağlayan toplam 3 koridor bulunmaktadır. (üst koridor, orta koridor ve alt koridor) Her koridorda her koridorda üç kule ve inhibitör bulunur. Kuleler, rakip takım oyuncularının kendilerini savunmalarına büyük avantaj sağlıyor. İnhibitörlerin imhası karşı tarafın saldırı gücünü arttırır. İnhibitör yok edildiğinde, yıkama giysisinin minyonlarına ek olarak, her dalga ek bir süper minyon olarak gelir. Her koridordaki minyonlar yok edilirse, her koridordan 2 süper minyon gelmeye başlar. Takımların ana üslerinin merkezinde Nexus binası ve bu binayı koruyan 2 kule var. Rakip takımın Nexus'unu yok eden takım oyunu kazanır.

Haritadaki 3 koridordan 6-7 (her 3 seferde 7 minyon, top minyonu) minyonları geliyor, her takım 3 koridordan gelen minyonları veya düşman şampiyonlarını öldürerek para ve deneyim kazanıyor. Koridordaki kulelerini korurlar ve karşı tarafın kulesine mümkün olduğunca zarar vermeye çalışırlar. Para ve deneyim kazanmak için üç koridor arasında bulunan ormandaki nötr yaratıkları da öldürebilirler. Bazı tarafsız yaratıklar para ve deneyimin yanı sıra ekstra özellikler de sunar.

Email ile paylaş Facebook ile paylaş Google ile paylaş Twitter ile paylaş
YENİ NATALİA META 1.Sİ SAFLAR BU HEROYA İŞLEMİYOR LOL Mobile
Tarih Yorum

Diğer Sayfalar..